Language

Organizujemy wycieczki zabytkowymi Nysami 522. Muzeum Czar PRL jest częścią Adventure Warsaw a zarazem jedną z atrakcji podczas organizowanych wycieczek zabytkowymi Nysami 522. Zapraszamy do udziału w wycieczkach lub do wynajmowania zabytkowych Nys 522. Poniżej znajdziecie krótki opis wycieczek.

/Wycieczka "Czar PRL"/

Poznaj najważniejsze obiekty i przejedź z nami przez całą historię socjalizmu w Polsce. Zobaczysz najważniejsze symbole epoki jak Pałac Kultury i Nauki, Dom Partii i Plac Konstytucji. Dowiesz się jak po wojnie odbudowano stolicę a pod Ministerstwem Rolnictwa poznacz utopijne projekty minionego systemu. Na koniec w muzeum poznasz jak się żyło i dowiesz się więcej o historii i upadku PRL.

Czas trwania:3h Cena:149 pln start: 10 rano Rezerwuj w adventure warsaw

/Wycieczka "Warszawska Przygoda"/

Odkryj nieznaną Warszawę i poczuj klimat miasta. Pokażemy Ci zaułki przedwojennego Paryża Północy i ostatnią ulicę getta na Placu Grzybowskim. Poznasz jak odbudowano stolicę po wojnie pod PKiN czy na Placu Konstytucji. Odkryjesz lokalny klimat Pragi w "trójkącie bermudzkim" a na ochłonięcie spróbujesz prawdziwej polskiej kuchni w barze mlecznym. Na koniec odwiedzimy Muzeum Czar PRL by poczuć klimat minionego ustroju.

Czas trwania:4h Cena:169 pln Rezerwuj w adventure warsaw